Американските фондови пазари приключиха със спад

https://blitz.bg/svyat/amerikanskite-fondovi-pazari-priklyuchiha-sas-spad_news27737.html Blitz.bg

Американските борсови индекси в края на тръжната сесия в четвъртък регистрираха спад в рамките на 1,7-2,5%.

Индексът “Дау Джоунс” спадна с 2,49% до 8 604,99 пункта. “S&P 500” се понижи с 2,12% и достигна 885,28 пункта, а “NASDAQ” в края на търговията загуби 1,71% и приключи на 1 552,37 пункта. /АФП
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай