Американските фондови пазари затвориха с ръст

https://blitz.bg/svyat/amerikanskite-fondovi-pazari-zatvoriha-s-rast-8_news48599.html Blitz.bg

Американските борсови индекси в края на тръжната сесия в четвъртък регистрираха ръст в рамките на 0,56-1,50% след резкия спад в сряда.

При затварянето на борсите индексът “Дау Джоунс” се повиши с 0,56% до 8 331,32 пункта. “S&P 500” нарасна с 1,04% до 893,07 пункта, а “NASDAQ” нарасна с 1,50% до 1 689,21 пункта. /Ройтерс
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай