В гръцката столица Атина анархисти подпалиха сградата на Полицейската академия и няколко патрулки, паркирани наблизо, съобщиха местни средстав за масова информация.
Според данни на медиите нападателите са използвали бутилки със запалителна смес. За момента липсват данни за нанесените щети. Няма пострадали при нападението. Според съобщение на радиостанция "Антена" анархистите са атакували и сградата на Комисията по конкуренцията, подпалили кофи за боклук в два атински квартала и в пристанището Пирея. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.