Анджелина Джоли ненавижда тялото си

https://blitz.bg/svyat/andzhelina-dzholi-nenavizhda-tyaloto-si_news50530.html Blitz.bg

Признатата за най-красивата жена в света Анджелина Джоли смята, че има отвратителна фигура. До този извод актрисата е стигнала след второто раждане.

По думите на съпруга й Брад Пит върху Джоли огромен натиск оказва общественото мнение. След раждането на близнаците през лятото на миналата година актрисата е изпаднала в дълбока депресия. Тя смята, че има увиснала кожа и пухкав корем, пише сайтът “Новотека”. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай