Анджелина Джоли е изневерила на Брад Пит с рок звезда и то жена, съобщава сп. "Стар". А според Еуропа прес Брад се е утешил с бившата си съпруга Дженифър Анистън.
Освен това сп. "Стар" разкрива и че Анджи си е легнала с последния любовник на майка й Маршлин Бертран. "Марч и нейният приятел имаха някакъв голям скандал и тогава Анджи видя възможност да го съблазни", разкрива техен близък пред списанието. "Анджи след това плака и умоляваше Марч да й прости и естествено тя го направи", допълва източникът. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.