Демонстранти нападнаха банки в лондонското Сити. От действията на протестиращите първи пострада вход в офис на Кралската банка на Шотландия.
Изпочупени са стъкла, а вътре в банката са хвърлени димки. Полицията предприема мерки, за да изтласка демонстрантите, предаде ИТАР-ТАСС. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.