Антиглобалисти нападнаха банки в лондонското Сити

https://blitz.bg/svyat/antiglobalisti-napadnaha-banki-v-londonskoto-siti_news42448.html Blitz.bg

Демонстранти нападнаха банки в лондонското Сити. От действията на протестиращите първи пострада вход в офис на Кралската банка на Шотландия.

Изпочупени са стъкла, а вътре в банката са хвърлени димки. Полицията предприема мерки, за да изтласка демонстрантите, предаде ИТАР-ТАСС. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай