Арестуваха младеж за масово убийство в къмпинг

https://blitz.bg/svyat/arestuvaha-mladezh-za-masovo-ubiystvo-v-kamping_news58704.html Blitz.bg

22-годишен младеж бе арестуван от полицията в американския щат Джорджия за убийството на седем души в къмпинг край градчето Брунсуик, окръг Глин, съобщава АФП.

Освен това още двама човека са тежко ранени и са настанени в болница в град Савана с опасност за живота. Близък на убитите е открил труповете в каравана. По данни на местната полиция това е най-тежкото престъпление в щата за последните 25 години. По всяка вероятност става въпрос за безразборната стрелба в къмпинга. 

Задържаният от полицията 22-годишен младеж Гай Хайнце-младши е и човекът, който е подал сигнала за престъплението. Той е арестуван за притежание на марихуана и аналгетик, както и за опит за прикриване на доказателства и за възпрепятстване на разследването.

Някои от жертвите вече са разпознати, но полицията отказа да разкрие самоличността им. Според местни медии един от тежко ранените е починал, което би увеличило броя на убитите до осем. Информацията обаче не е потвърдена от властите, които продължават да не дават подробности по случая. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай