Астронавтите чакат хубаво време за кацане

https://blitz.bg/svyat/astronavtite-chakat-hubavo-vreme-za-kacane_news49674.html Blitz.bg

Астронавтите от совалката “Атлантис”, които приключиха работата си по поправянето на телескопа “Хъбъл”, проверяват корабното оборудване и изчакват благоприятно време за кацане, съобщиха от американската космическа агенция “НАСА”.

Прогнозата за времето на нос Канаверал обаче остават неприятна – утре се очаква дъжд и поради тази причина най-вероятно приземяването ще бъде отложено. /АП
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай