“Атлантис” излетя

https://blitz.bg/svyat/atlantis-izletya_news48042.html Blitz.bg

Совалката “Атлантис” бе изстреляна от космодрума на нос Канаверал, американския щат Флорида.

Космическият кораб със 7-членен екипаж на борда ще лети до телескопа “Хабъл”. Очаква се ремонтната мисия на “Атлантис” да продължи 11 дни. /Би Би Си
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай