Автомобил се е врязaл в тълпа в Ню Йорк

Колата се е врязала в тълпа от протестиращи

https://blitz.bg/svyat/avtomobil-se-e-vryazal-v-talpa-v-nyu-york_news786887.html Blitz.bg

Автомобил се е врязал в тълпа от демонстранти в центъра на Ню Йорк. Поне шестима души са ранени, съобщава NBC, позовавайки се на полицията.

Инцидентът е станал след 16:00 часа местно време в района на Манхатън. Колата се е врязала в тълпа от протестиращи в защита на гладуващите затворници в затвора в Ню Джърси. Шофьорът е задържан, разпитван е.

Според телевизионния канал в демонстрацията са участвали около 40-50 души, поне шестима от тях са ранени. Животът им не е в опасност, съобщиха от полицията.

Жителите на града са помолени да избягват района на инцидента, тече разследване.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай