Българин преби осиновителите си във Франция

Налагал майка си с метла, вкарал я в болнични за 8 дни

https://blitz.bg/svyat/balgarin-prebi-osinovitelite-si-vav-franciya_news214704.html Blitz.bg

19-годишен българин, осиновен във Франция, биел системно осиновителите си. Младежът, който живее в град Скаер, е осъден на две години заради насилието. Едната от тях е условна.

Френските медии съобщават, че българинът, чието име не се съобщава, е осиновен, когато бил едва на 19 месеца. От няколко години, обаче, той се държал безобразно, разпореждал се в дома им и, когато те му откажели нещо, ги малтретирал.

Последният тежък побой се случил преди седмица. Майката на момчето се скарала с него заради някакво лекарство. Той се разгневил, ударил я в гърба, след което започнал да й скубе косите и да я бие с метла.

След побоя жената трябвало да излезе в болнични за 8 дни.

Съдът реши да изгони нашенеца от град Скаер и му забрани да контактува с осиновителите си.  
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай