В квартал Сохо в Лондон тази седмица беше открит бар, в който може да не пиете алкохола, а да го вдишвате.
Идеята е на художествения колектив Bompas&Parr, който вече се прочу с експериментите си с различни храни и вкусове. Този път на клиентите на бара се предлага да слязат в помещение, изпълнено с алкохолни пари.
За един час в алкохолния облак клиентът плаща 5 британски лири. Изчислено е, че през това време се вдишват 35 грама алкохол, предаде Би Би Си. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.