Бебе с осем крайника се роди в индийския щат Утар Прадеш, съобщава Daily Star.
Жена на име Камила започнала да ражда в събота, 2 юли. Тя била откарана по спешност в болницата, където след известно време родила бебе с тегло близо три килограма.
![]()
В момента, в който детето се появило на бял свят, станало ясно, че не като другите новородени, тъй като имало четири ръце и четири крака. Допълнителните крайници са се образували на корема му.
![]()
Въпреки аномалията новороденото, чийто пол не се съобщава, няма здравословни проблеми. Майка му също се чувства добре.
Новината за раждането на необичайно бебе обиколила светкавично областта и привлякла вниманието на местните жители. Хората започнали да идват в болницата, за да видят необичайното бебе. Някои го наричат чудо на природата, други предполагат, че е превъплъщението на многоръката богиня на благополучието, изобилието, просперитета, богатството, късмета и щастието Лакшми.