Берлускони се озова в болница след конгреса в Загреб

Лидерът на партия "Форца Италия" се озовал сред хора, искали да си направят селфи с него, и паднал, като се контузил

https://blitz.bg/svyat/berluskoni-se-ozova-v-bolnica-sled-kongresa-v-zagreb_news710857.html Blitz.bg

Силвио Берлускони е пострадал леко в Загреб, където беше на конгреса на Европейската народна партия.

Заради това е бил приет в болница в Милано, след като се е прибрал, пише в. "Кориере дела сера".

Лидерът на партия "Форца Италия" се озовал насред множество, което искало да си направи селфи с него, и паднал, като се контузил в областта на бедрото.

Той се прибрал в Милано след края на конгреса и едва там се обърнал към лекар.

При преглед в клиника в северния италиански град не била установена никаква фрактура, а само хематом на бедрото.

Берлускони ще остане няколко дни под лекарско наблюдение в здравното заведение.

В изявление на партията на Берлускони се опровергават слуховете, че той е трябвало да бъде транспортиран спешно от Загреб до Милано заради падането.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай