Берлускони: Следващата среща на Г-20 през юли в Италия

https://blitz.bg/svyat/berluskoni-sledvashtata-sreshta-na-g-20-prez-yuli-v-italiya_news39006.html Blitz.bg

Италианският премиер Силвио Берлускони заяви, че следващата среща на лидерите на Г-20 ще се проведе през юли на италианския остров Сардиния след края на срещата на високо равнище на Г-8 и ще бъде посветена на новите правила за функционирането на световната финансова система.

“Срещата на Г-20 ще се състои на третия ден от преговорите в “Ла мадалена”, каза Берлускони на конференция в Милано. /Ройтерс
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай