Бианка Джагър губи апартамента си в Ню Йорк

https://blitz.bg/svyat/bianka-dzhagar-gubi-apartamenta-si-v-nyu-york_news20132.html Blitz.bg

63-годишната Бианка Джагър загуби апартамента си в Ню Йорк на Парк Авеню, след като съд в Манхатън постанови, че като чужденец тя няма право да наеме жилище в САЩ.

Бившата съпруга на фронтмена на Ролинг Стоунс Мик Джагър е наела апартамента под наем преди 20 години, съобщава “New York Daily News”. Бианка Джагър, която е родена в Никарагуа, пребивава в САЩ с туристическа виза и не може да докажа, че Ню Йорк е първото й място, където е живяла. Така тя нямат право на апартамент с евтин наем, който е регулиран от града. "Да се пребивава само и да си с туристическа виза са логически несъвместими неща”, се казва в решението на съда. Хазяинът на Джагър я оставил навън миналия декември. 63-годишната Джагър не живее в жилището от няколко години, след като се разправяла с хазяина си за азбеста и гъбичките в апартамента. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай