Канадка роди близначета на улицата посред мразовита зима в Уиндзор, Онтарио, предаде ДПА. Децата са родени недоносени, но са добре и лекарите смятат, че ще оцелеят.
Полицаите, които във вторник вечерта намерили родилката, първо помислили, че е било извършено престъпление - на улицата лежала жена, обляна в кръв, и викала за помощ. 27-годишната жена държала бебе, която току-що била родила, описва случката местният вестник "Уиндзор стар". Докато успели да пристигнат повиканите линейки, жената родила второ дете. Бебета са недоносени, едното тежи 1,8 кг, а другото - 1,3 кг.
Службата за защита на децата проверява как се е стигнало до положението жената да роди на улицата и дали тя е в състояние да се грижи за децата си. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.