Болните от новия грип в САЩ вече са над 2 500 души

https://blitz.bg/svyat/bolnite-ot-noviya-grip-v-sasht-veche-sa-nad-2-500-dushi_news47882.html Blitz.bg

В САЩ броят на потвърдените случаи на заразяване с грипния вирус A/H1N1 нарасна до 2 532 души в 44 щата, съобщиха от американския Център за контрол и превенция на заболяванията.

104 души са приети в болница, а трима вече починаха, добавиха от центъра. /Би Би Си
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай