Боно започва да пише за Ню Йорк Таймс

https://blitz.bg/svyat/bono-zapochva-da-pishe-za-nyu-york-tayms_news20136.html Blitz.bg

Фронтменът на световноизвестната група Ю Ту Боно очаква новите си задачи, след като започна работа в реномирания американски ежедневник “Ню Йорк Таймс”.

Музикантът и политически активист ще получи възможност да пише собствена колонка в изданието. “Помолихме Боно през следващата година да пише за нас собствена коментарна рубрика”, споделя говорителка на “Ню Йорк Таймс”. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай