Братя убиха майка си

https://blitz.bg/svyat/bratya-ubiha-mayka-si_news42510.html Blitz.bg

Полицията в германския град Карлсруе арестува двама братя, които са убили собствената си майка, съобщава ДПА.

Трупът на 51-годишната жена е бил намерен в дома след подаден сигнал от съседи, съобщават от местната полиция. Служителите на реда разбили вратата, преди да нахлуят в жилището и да задържат синовете, които били на възраст съответно 19 и 21 години. По данни на полицията жената е починала вследствие на силни удари по главата и тялото. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай