Г-20 ще се събере още веднъж по-късно през тази годена, заяви британският премиер Гордън Браун на заключителната пресконференция на срещата на високо равнище на лидерите на държавите от най-развитите в икономическо отношение държави.
По думите на Браун това може да стане в Ню Йорк през септември в Ню Йорк. /Интерфакс
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.