Браун: Ще има още една среща на Г-20 през годината

https://blitz.bg/svyat/braun-shte-ima-oshte-edna-sreshta-na-g-20-prez-godinata_news42659.html Blitz.bg

Г-20 ще се събере още веднъж по-късно през тази годена, заяви британският премиер Гордън Браун на заключителната пресконференция на срещата на високо равнище на лидерите на държавите от най-развитите в икономическо отношение държави.

По думите на Браун това може да стане в Ню Йорк през септември в Ню Йорк. /Интерфакс
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай