Британец иска коледно погребение

https://blitz.bg/svyat/britanec-iska-koledno-pogrebenie_news28611.html Blitz.bg

Британец пожела да бъде погребан в „коледен“ стил, след като умре, съобщава ЮПИ, позовавайки се на „Дейли Мейл“.

44-годишният Анди Парк пожела да бъде заровен сред коледен декор. Според неговата воля всички присъстващи трябва да бъдат облечени като елфи, а самият той - като Дядо Коледа.
Ковчегът трябва да представлява коледна шейна, а вместо надгробно слово - да бъде прочетено коледно послание от кралица Елизабет II.
Гвоздей на траурната церемония, за която Анди отсега си мечтае и която ще струва близо 104 000 долара, ще е изпълнението на песента „Весела Коледа на всички!“ /БЛИЦ




Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай