Бунтовниците-маоисти освободиха пътниците от завзетия влак

https://blitz.bg/svyat/buntovnicite-maoisti-osvobodiha-patnicite-ot-zavzetiya-vlak_news45379.html Blitz.bg

Бунтовниците-маоисти, които по-рано днес завзеха влак в индийския щат Джаркханд, са освободили пътниците, съобщи сайтът на индийското издание Times of India.

В момента влакът продължава да се намира на една от гарите. По-рано беше съобщено, че във вагоните има не по-малко от 200 бунтовници, а 700-800 души са взети за заложници. На мястото на инцидента работят полицаите и железопътните спецчасти, посочва Интерфакс. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай