Бунтовниците-маоисти, които по-рано днес завзеха влак в индийския щат Джаркханд, са освободили пътниците, съобщи сайтът на индийското издание Times of India.
В момента влакът продължава да се намира на една от гарите. По-рано беше съобщено, че във вагоните има не по-малко от 200 бунтовници, а 700-800 души са взети за заложници. На мястото на инцидента работят полицаите и железопътните спецчасти, посочва Интерфакс. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.