Буря отне живота на 15 души в Непал

https://blitz.bg/svyat/burya-otne-zhivota-na-15-dushi-v-nepal_news46978.html Blitz.bg

По време на силна буря в южната част на Западен Непал са загинали най-малко 15 човека, съобщи ДПА.

Още 170 души са ранени, като по-голямата част от тях са пострадали от падащи клони на дървета или пък се намират под останките на къщи. Бурята, преминала през Непал, е била със скорост на вятъра от 60 км/час. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай