Нахлуването в Ирак бе нужно за американската сигурност, заяви президентът на САЩ Джордж Буш при посещението си в близкоизточната държава.
“Това бе трудна задача, но бе необходима за сигурността на САЩ и света”, каза Буш. Той е в Ирак за среща с иракските лидери, за да “благодари на войските и да отпразнува сключването на договор с Багдад в областта на сигурността”. /АП
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.