Американският президент Джордж Буш даде в Белия дом обяд за новоизбрания президент Барак Обама и трима бивши президенти – Джими Картър, Джордж Буш-старши и Бил Клинтън, съобщи пресслужбата на Белия дом, предаде РИА Новости.
Съвместният обяд на президентите – действащ, бъдещ и трима бивши, е запланиран за 7 януари. Буш сдава поста на 20 януари догодина. В същия ден Обама приема властта и ще стане държавен глава на страната. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.