Венецуела е увеличила доставките на петрол за САЩ, съобщи администрацията на САЩ, предаде Газета.Ру.
Така доставените през януари количества петрол са нараснали с 14%, съгласно данни на американското министерство на енергетиката. В същото време властите във Венецуела обещаха на ОПЕК да намалят доставките с 16%, считано от 1 януари. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.