Чешкият президент прие оставката на правителството

https://blitz.bg/svyat/cheshkiyat-prezident-prie-ostavkata-na-pravitelstvoto_news41615.html Blitz.bg

Чешкият президент Вацлав Клаус обяви в четвъртък, че приема оставката на правителството на странат начело с Мирек Тополанек.

"Разбира се, приемам оставката на правителството", заяви Клаус пред журналисти. /Интерфакс
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай