Четирима британски войници загинаха в Афганистан

https://blitz.bg/svyat/chetirima-britanski-voynici-zaginaha-v-afganistan_news47661.html Blitz.bg

В афганистанската провинция Хелманд са загинали четирима британски военнослужещи, съобщиха денс от министерството на отбраната на Великобритания.

Двама от военнослужещите са загинали при нападение на терорист-самоубиец в окръг Герешк, третият - от взривена под автомобила му бомба, а последният починал от раните си, получине в бой с бунтовници. /интерфакс
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай