Ливърпулският квартал "Уест Дарби" тази вечер се превърна в Чикаго от 20-тте години на ХХ век, след като неизвестни лица откриха стрелба по посетителите на 3 кръчми и раниха общо 4 души.
Джон Рой, суперинтендант от полицейския район "Мърсисайд", съобщи, че стрелбата започнала пред кръчмата "Сефтън Армс". Двама души, които се приближили на мотоциклет, внезапно открили огън по излизащите от заведението, при което били ранени трима души. Няколко минути по-късно същите мотоциклетисти започнали стрелба и по излизащите посетители на кръчмата "Уест Дарби", но там за щастие се разминало без пострадали. малко по-късно друг мотоциклетист решил да си разчисти сметките с портиера на "Хеър енд хаундс" и успял да го рани в крака. Полицията не е наясно какво е причинило изблика на насилие в града и кои са виновниците за стрелбите. /ИТАР-ТАСС
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.