Членове на наркокартел, облечени в полицейски униформи, проникнаха в затвор в северната част на Мексико и освободиха 59 затворници, предаде Газета.Ру.
“Четири полицейски камиона са пристигнал в затвора, като се предполагало, че карат затворници”, заяви полицейски източник. Щом се озовали вътре, въоръжените престъпници нападнали надзирателите, завързали ги, след което извели затворниците. Нападателите били въоръжени с автомати. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.