Шестима мотоциклетисти ограбиха бижутериен магазин в Лондон, откъдето взеха бижута за 1 млн. паунда, съобщава Би Би Си. Полицаите са установили, че грабежът е извършен точно за 39 секунди.
При обира нито един от работниците в бижутерския магазин не е пострадал. Ателието се намира в престижния квартал "Найтсбридж".
Следователите обаче не изключват възможността мотоциклетистите вече да са извън границите на страната. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.