Държавите-членки на ОПЕК са намалилии добивите под определените квоти

https://blitz.bg/svyat/darzhavite-chlenki-na-opek-sa-namalilii-dobivite-pod-opredelenite-kvoti_news29017.html Blitz.bg

Държавите членки на ОПЕК са намалили през декември добива на петрол под установените квоти, съобщи швейцарската компания "PetroLogistics Ltd".

Доставките от 11-те държави, чиито добиви се регулират чрез квотите, са 27,1 млн. барела средно в денонощие спрямо 27,5 млн. барела през ноември, посочва агенция "Блуумбърг". /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай