Дик Чейни в болница заради проблеми със сърцето

https://blitz.bg/svyat/dik-cheyni-v-bolnica-zaradi-problemi-sas-sarceto_news18729.html Blitz.bg

Вицепрезидентът на САЩ Дик Чейни отмени участието си на предизборно мероприятие в Илинойс заради нови проблеми със сърцето, съобщава ДПА.

Докато бил на посещение при лекаря си 67-годишният Чейни почувствал болки в сърцето и внезапно състоянието му се влошило. Това наложило той да бъде приет в университетската клиника Джордж Вашингтон, където ще получава нужната медицинска помощ, докато състоянието му не се подобри. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай