Добрите, лошите и шантавите – тоалетите от Оскарите, които не са за изпускане (СНИМКИ)

https://blitz.bg/svyat/dobrite-loshite-i-shantavite-toaletite-ot-oskarite-koito-ne-sa-za-izpuskane-snimki_news491602.html Blitz.bg

Традиционно на най-голямото събитие в световния шоубизнес – връчването на наградите „Оскар”, тоалетите на звездите се радват на внимание. Вече под лупа се гледат не само роклите на дамите, въпреки че те събират най-много погледи. Светските сайтове вече започнаха класациите за най-стилно облечените знаменитости, за най-големите модни издънки и за най-ексцентричните тоалети.

Дакота Джонсън предизвика доста критики с жълтата си рокля. Под погледа на модните експерти попадна и Райън Гослинг с меко казано натруфената си риза. Холи Бери пък обра точките не толкова с одеждите си, колкото с дивата си прическа.
 
Не бяха малко и претендентките за титлата „най-предизвикателен тоалет”. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай