Списание “Плейбой” може да започне да излиза по-рядко, както и да намали тиража, заяви изпълнителният директор на “Playboy Enterprises Inc.” Джером Керн.
През първото тримесечие на 2009 г. загубите на базираната в Чикаго компания са 13,7 млн. долара, посочва вестник “Чикаго Трибюн”. “За да променим нашите финансови показатели, планираме промяна в облика на списанието, да разредим броевете и да намалим тиража”, каза Керн пред изданието. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.