Дупка в корпуса приземи аварийно американски Боинг

https://blitz.bg/svyat/dupka-v-korpusa-prizemi-avariyno-amerikanski-boing_news56146.html Blitz.bg

Самолет "Боинг 737-300" на американската авиокомпания "Саутуест еърлайнс" със 131 души на борда, извършващ полет от Нашвил за Балтимор, е бил принуден да кацне аварийно в Чарлстън, Западна Вирджиния.

Причината е появила се дупка в корпуса на самолета. Няма пострадали, съобщи за CNN говорителка на компанията, цитирана от БТА, но поради настъпилата декомпресия се е наложило използването на кислородните маски. Пътниците са качени на друг самолет за Балтимор. Причините за появата на дупката все още не са ясни./ БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай