Двама българи арестувани в Лондон за трафик на наркотици

https://blitz.bg/svyat/dvama-balgari-arestuvani-v-london-za-trafik-na-narkotici_news20364.html Blitz.bg

Двама българи са арестувани на лондонското летище "Гетуик" и изправени пред съда по обвинение в опит да вкарат херион във Великобритания.

Обвиняемите са 36-годишният Емил Петров Йончев и 31-годишният Николай Николаев Колев, и двамата от София. в багажа им митничари открили около 10 килограма хероин на стойност над половин милион паунда. Двамата пристигнали във Великобритания в петък с полет от Словения. Съдът потвърди мярката им за неотклонение "задържане под стража". Следващото гледане на делото им е насрочено за 5 ноември. /БНР
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай