Двама оцеляха при падане на хеликоптер в САЩ

https://blitz.bg/svyat/dvama-ocelyaha-pri-padane-na-helikopter-v-sasht_news47790.html Blitz.bg

Двама души оцеляха катастрофа на двуместен хеликоптер в щата Вашингтон, предаде “Фокс Нюз”.


Инцидентът е станал близо до град Бъкли, съобщиха от шерифството в Пиърс Каунти. Говорител на шерифа заяви, че единият пасажерите е излязъл сам от разбития хеликоптер, а другия все още е бил вътре, но е разговарял със спасителните екипи. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай