Двама затворници, осъдени на доживотен затвор за убийства, избягаха от затвора в град Грейди в американския щат Арканзас, предаде АП.
Те са успели да се преоблекат в униформи на надзиратели. Инцидентът е станал още в петък. Правоохранителните органи заявиха, че убийците може вече да са напуснали границите на щата. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.