Дядо Коледа псува в Нова Зеландия, докато благодари на норвежки

https://blitz.bg/svyat/dyado-koleda-psuva-v-nova-zelandiya-dokato-blagodari-na-norvezhki_news27006.html Blitz.bg

Опитът на един Дядо Коледа да впечатли феновете си в Нова Зеландия, като им благодари на норвежки, се оказа повече от неуспешен.

Вместо да произнесе норвежката дума за благодарност “Такк”, думите на Дядо Коледа в Оуклънд бяха разбрани като “Fuck”, което всички знаят какво означава на английски.

Публиката изпадна в гробна тишина, пише “Herald on Sunday”. “Всичко беше прекрасно, докато Дядо Коледа не произнесе тази дума”, коментира един от разочарованите зрители по време на коледното парти в столицата на Нова Зеландия. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай