Джесика Алба стряска в реклама с маска тип "Ханибал Лектър"

https://blitz.bg/svyat/dzhesika-alba-stryaska-v-reklama-s-maska-tip-hanibal-lektar_news16997.html Blitz.bg

Холивудската звезда Джесика Алба стана лице на рекламна кампания, целяща по-голямо участие в гласуването за президентските избори в САЩ сред младите хора, предаде "E! Online".

Изглежда обаче, че организаторите на кампанията залагат повече на стряскащия ефект на рекламата. На снимките, направени от известния фотограф Марк Лидъл, Джесика е насълзена и с маска, напомняща канибала Ханибал Лектър от култовия филм "Мълчанието на агнетата". На втория плакат тя е гола и цялата облепена в скоч, който не й позволява да мръдне. Логото на кампанията е: Само ти можеш да заглушиш себе си. Накарай ги да те чуят. Регистрирай се, за да гласуваш сега". По този повод Джесика заяви: "Ако не гласуваш и не промениш лошите неща, които стават в страната, все е дно се връзваш и си слагаш намордник". /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай