Джейсън Прийстли стана баща за втори път

https://blitz.bg/svyat/dzheysan-priystli-stana-bashta-za-vtori-pat_news56197.html Blitz.bg

Бившата звезда от сериала „Бевърли Хилс 90210“ Джейсън Прийстли и жена му Наоми Лоуд станаха родители за втори път, след като на бял свят в Лос Анджелис се появи техния син, съобщи „E!Online“.

Все още не ясно как ще се казва детето. През 2007 година Наоми роди на Джейсън и дъщеричка, която кръстиха Ава Вероника. Прийстли и неговата половинка се ожениха на Бахамските острови преди две години, като тогава специално за сватбата пътуваха бившите колеги на Джейсън Тори Спелинг, Джени Гарт и Ян Зийринг. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай