Един човек загина по време на демонстрация в лондонското Сити срещу срещата на Г20, посветена на световната икономическа криза, предаде АФП.
Все още няма подробности за причината за смъртта на протестиращия. Той е бил откаран в болница, където са констатирали смъртта. Малко по-рано няколко души бяха ранени, когато демонстрантите, обградени от полицейски кордон, са щурмували загражденията. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.