Един човек загина по време на протестите в Лондон

https://blitz.bg/svyat/edin-chovek-zagina-po-vreme-na-protestite-v-london_news42504.html Blitz.bg

Един човек загина по време на демонстрация в лондонското Сити срещу срещата на Г20, посветена на световната икономическа криза, предаде АФП.


Все още няма подробности за причината за смъртта на протестиращия. Той е бил откаран в болница, където са констатирали смъртта. Малко по-рано няколко души бяха ранени, когато демонстрантите, обградени от полицейски кордон, са щурмували загражденията. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай