Екшън на автобусна спирка! Мъж започна да бие непознато момиче, но бързо си намери майстора (ВИДЕО)

В момента полицията издирва нападателя и неговите приятели

https://blitz.bg/svyat/ekshan-na-avtobusna-spirka-mazh-zapochna-da-bie-nepoznato-momiche-no-barzo-si-nameri-maystora-video_news455555.html Blitz.bg

Мъж удари непознато момиче на спирка в град Боровск в Калужка област. После обаче биячът си намери майстора, тъй като пътник от автобус на обществения транспорт му тегли як пердах.

Но историята не приключва дотук. Нападателят на момичето с негови приятели е блокирал пътя на автобуса и разбил предното му стъкло.

„Аз трябваше да отида при тях. Когато отидох, трима мъже стояха пред мен. Казах им: "Махнете се от пътя", а те отговориха: "Не, няма да го направим." Казах им, че нямам нищо общо със случая преди това и тогава те разбиха предното ми стъкло. Взех лост и ги заплаших, и те избягаха. След това се обадих на полицията”, разказа шофьорът на рейса Бахрам. 

Конфликтът в Калуга стана известен след публикуването на видеото на инцидента в Интернет. На кадрите се вижда как непознат мъж на спирката атакува момиче и започва да я бие. В един момент, слязъл от автобус пътник, озаптява побойника и се връща в рейса. В момента полицията издирва нападателя и неговите приятели.

Инцидентът е станал на 14 октомври. 

Коментирай