Екшън в Атина! Мигрант отвлече любовницата си от България и стана страшно! ВИДЕО

Според показания на сестрата на жертвата, бившата двойка се скарали в дома на жената. Египтянинът я нападнал, ударил и заплашил с нож, след което я отвлякъл къщата си с белезници

https://blitz.bg/svyat/ekshan-v-atina-migrant-otvleche-lyubovnicata-si-ot-balgariya-i-stana-strashno-video_news860438.html Blitz.bg

35-годишен мъж от Египет отвлече вчера бившата си партньорка от България със сила и заплаши да взриви жилищната сграда с газова бутилка в гръцката столица Атина, съобщават Труд.

Инцидентът започна в събота следобед. Според показания на сестрата на жертвата, бившата двойка се скарали в дома на жената. Мъжът я нападнал, ударил и заплашил с нож, след което я отвлякъл къщата си с белезници.

В продължение на три часа българката бе държана като заложник. Инцидентът стана в района на Агиос Пантелеймон в центъра на Атина.

След подаден сигнал в полицията жилищната сграда е била евакуирана като предпазна мярка, тъй като мъжът държал газова бутилка и заплашил, че ще взриви сградата. На място пристигнали полицейски сили и специален преговарящ, пожарна и линейка.

Днес прокуратурата в Атина даде ход на наказателното преследване срещу египтянина. 
 



 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай