В североизточната част на нюйоркския квартал Манхатън е избухнала експлозия, съобщи американската телевизия "Си Ен Ен".
Самоделно взривно устройство е избухнало на пейка срещу кафене "Старбакс". Няма пострадали при експлозията. Сградата на кафенето също не е пострадала. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.