Елизабет ІІ даде жилището на Даяна под наем

https://blitz.bg/svyat/elizabet-ii-dade-zhilishteto-na-dayana-pod-naem_news37849.html Blitz.bg

Британската кралица Елизабет II даде жилището, в което живя принцеса Даяна, под наем, пише в днешния си брой вестник "Сънди Таймс".

Кралицата е подписала договор, според който една четвърт от Кенсингтънския дворец се предоставя на началника на генералния щаб на Великобритания сър Ричард Данат и семейството му. В стаите ще се нанесат и други длъжностни лица от министерството на отбраната. Началникът на британския генерален щаб е един от 14-те високопоставени британски чиновници, за наема на жилищата на които заплаща министерството на отбраната. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай