Американската актриса Елизабет Тейлър беше изписана от болница, пише вестник “Лос Анджелис Таймс”.
По-рано беше съобщено, че тя се е подложила на обикновени медицински изследвания. 77-годишната актриса съобщи за завръщането си у дома в блога Twitter, като благодари на своите почитатели за “подкрепата и любовта”. “Чувствам се великолепно”, сподели тя. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.