Емирът на Кувейт прие оставката на правителството на страната

https://blitz.bg/svyat/emirat-na-kuveyt-prie-ostavkata-na-pravitelstvoto-na-stranata_news27050.html Blitz.bg

Днес емирът на Кувейт шейх Саба хал Ахмад ас Сабах прие оставката на правителството на страната, съобщи кувейтската информационна агенция “KUNA”.

Правителството подаде оставка на 25 ноември в знак на протест срещу опита на парламента да разпита премиера. Преди това трима депутати обвиниха премиера шейх Насър ал Мохамед ас Сабах в корупция, превишаване на пълномощията и провалена политика. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай