Днес емирът на Кувейт шейх Саба хал Ахмад ас Сабах прие оставката на правителството на страната, съобщи кувейтската информационна агенция “KUNA”.
Правителството подаде оставка на 25 ноември в знак на протест срещу опита на парламента да разпита премиера. Преди това трима депутати обвиниха премиера шейх Насър ал Мохамед ас Сабах в корупция, превишаване на пълномощията и провалена политика. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.